• europages
  • >
  • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
  • >
  • patenty

Wyniki dla

Podwykonawca - Patenty

Podwykonawca
  1. PORAJ KANCELARIA PRAWNO-PATENTOWA SP. Z O.

    Polska

    Ochrona własności intelektualnej to szeroka dziedzina, która daleko wykracza poza suche regulacje prawne. Aby w pełni wspierać naszych Klientów jako Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ staramy się więc poznawać aspekty innowacyjnych technologii, szeroko pojętego wzornictwa czy marketingu, bez znajomości których nie da się skutecznie dochodzić praw w dzisiejszym obrocie handlowym. Znaki towarowe można zastrzec w ramach: procedury krajowej – na terytorium konkretnego Państwa, procedury regionalnej – na terytorium konkretnego regionu, procedury międzynarodowej – na terytorium Państw wskazanych w zgłoszeniu. Patent to zabezpieczenie wyłączności wymyślonego i wypracowanego rozwiązania technicznego. Samo bycie twórcą pomysłu, nawet wdrożenie często z trudem wypracowanego rozwiązania technicznego nie chroni bowiem przed szerokim i niekontrolowanym jego powielaniem przez konkurentów.

  2. BIURO PATENTOWE HANNA BORAWSKA

    Polska

    Nasza kancelaria prowadzi sprawy związane z ochroną znaków towarowych i wzorów przemysłowych na terytorium Polski, Unii Europejskiej oraz w pozostałych państwach świata, chroniących własność przemysłową. Prowadzimy postępowania sporne dotyczące znaków towarowych i wzorów przemysłowych przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej (UPRP), przed Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) na terenie Unii Europejskiej oraz przed polskimi sądami administracyjnymi. Znak towarowy bywa potocznie nazywany logiem albo marką. Znakiem towarowym może być każde oznaczenie, które można przedstawić w sposób graficzny, jeżeli nadaje się do odróżniania towarów jednego przedsiębiorstwa od towarów pochodzących od innego przedsiębiorstwa. Zarejestrowany znak towarowy, daje prawo wyłącznego używania znaku w sposób zawodowy lub zarobkowy oraz prawo do umieszczania symbolu ® w pobliżu znaku. Jedynie rejestracja znaku towarowego, daje przedsiębiorcy pełną ochronę i zapewnia wyłączność używana.

  3. ZELPAT PLUS KANCELARIA PATENTOWA HENRYK PISIŃSKI

    Polska

    Obsługa krajowa i zagraniczna w zakresie: - zgłaszania i utrzymywania ochrony wynalazków, wzorów, znaków towarowych itp., - prowadzenia spraw przed Urzędem Patentowym RP, Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM), Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Międzynarodowym Biurem Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO/OMPI) oraz współpraca z zagranicznymi biurami patentowymi, - wykonywania badań patentowych, doradztwa prawnego w zakresie praw patentowych i autorskich, opracowywania i negocjacji umów licencyjnych, prowadzenia postępowania przed sądami patentowymi i powszechnymi, dochodzenia roszczeń z tytułu naruszenia praw wyłącznych, autorskich i obrony przed nieuczciwą konkurencją, - wyceny wynalazków, wzorów, znaków towarowych i rozwiązań typu know-how. Nasze kompetencje poparte są stosownymi uprawnieniami, wieloletnim doświadczeniem, współpracą z licznymi specjalistami oraz stałym doskonaleniem i dokształcaniem na specjalistycznych seminariach i konferencjach naukowych.

  4. SACONNEY & CIAN S.R.L.

    Włochy

    Firma SACONNEY & CIAN S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo patentowe, Znaki towarowe - rejestracja i ochrona, Doradztwo patentowe, i Znaki towarowe - rejestracja i ochrona. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

  5. AUBO ROBOTICS TECHNOLOGY GMBH

    Niemcy

    AUBO Robotics zajmuje się opracowywaniu robotów o lekkiej konstrukcji nowej generacji. Firma została założona przez akademickich ekspertów w dziedzinie robotyki. Dziś AUBO Robotics R&D posiada ośrodki w Stanach Zjednoczonych oraz Chinach i stała się firmą globalną. AUBO Robotics posiada liczne patenty, dostarcza rozwiązań przemysłowych i prowadzi partnerstwa strategiczne z kilkoma firmami i instytucjami publicznymi. Od momentu powstania, firma dokonała przełomowych osiągnięć w obszarach kluczowych dla konstrukcji robotów, takich jak sterowanie, chwytaki, silniki i czujniki. Rezultatem było wprowadzenie naszej pierwszej generacji robotów o lekkiej konstrukcji do zastosowań przemysłowych w roku 2015. Dzięki wykorzystaniu łączności przemysłowej, wysokiej elastyczności zastosowań i przystępności, roboty modułowe oraz roboty typu open unit rewolucjonizują procesy produkcji przemysłowej.